O nas

Producent obuwia Szymek zajmuje się produkcją obuwia damskiego od blisko połowy wieku! Nasza długoletnia tradycja gwarantuje wysoką jakość naszych butów weryfikowaną przez kolejne lata przez naszych stałych klientów. Gwarantujemy bardzo wygodne buty wykonane z wysokiej jakości materiałów! Prowadzimy przede wszystkim sprzedaż hurtową obuwia. Na naszej stronie znajdą Państwo aktualną ofertę obuwia damskiego oraz wiele cennych informacji o warunkach reklamacji butów, prawidłowym użytkowaniu obuwia oraz wiele innych cennych wskazówek oraz ciekawostek przydatnych dla każdego.

Szczególnie polecamy modne kozaczki na jesień i wiosnę wykonane z samo-dopasowującego się do łydki materiału.

Szymek to polskie i wygodne buty dla Ciebie i Twoich klientów! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą obuwia firmy Szymek!

 

Jako dowód zadowolenia naszych klientów zamieszczamy kilka opinii:

Super buty, jesienne kozaczki noszą się świetnie. ŻYCZĘ POWODZENIA!

Marta z Przemyśla

Jestem pod wrażeniem właścicieli. Niezwykli ludzie. Wspaniała obsługa i zainteresowanie klientem. Nie są nastawieni na pieniądze, ale na to żeby klient był zadowolony. Naprawdę jestem pod wrażeniem tych niezwykłych ludzi. Dostałam już pierwszą parę klapek i jestem bardzo zadowolona. Czekam na następne. Zachęcam wszystkich do współpracy z ta firmą, nie będziecie państwo żałować. Serdecznie pozdrawiam i bardzo dziękuję za miłą współpracę.

Beata z Olsztyna

Polecam buty tej firmy. Wygodne, wykonane z wysokiej jakości materiałów, godne polecenia!

Klient